KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tuschteckningar 4413439

nr 441 3439

Tuschteckningar

2 st, Carl Hedelin, 1800-tal, "Lillan öfver bord & Herr X råkar ut för snöraset", ca 14 x 11

Utrop:

300 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 november 2006
kl 16:08:39

27/11 15:47:28 1      Vinnande bud